12 240 ₴
Darco AN3 — вентилятор для систем розподілу гарячого повітря.
Призначений для переміщення гарячого повітря з каміна чи печі через систему розподілу гарячого повітря до приміщень в будівлі.
Він має термічно і акустично ізольовані вентилятор і термостат. Коли температура на датчику досягає заданого значення — вентилятор автоматично вмикається, а коли температура опускається нижче встановленого значення — вентилятор автоматично перестає працювати.
Матеріал — сталь оцинкована
Максимальна температура навколишнього середовища: +50 ºC
Максимальна температура вхідного повітря: 150 ºC
Роз’єм живлення: 230 В 50 Гц змінний струм
Ступінь захисту: IP20Детальніше на сайті: https://kaminy.lutsk.ua/p04863_%D0%92%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%B4%D0%BB%D1%8F_%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0/
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Darco |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24(мес) |
| Регулировка скорости | True |
| Тип управления | Электронное |
| Пульт дистанционного управления | False |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 302.0 мм |
| Ширина | 335.0 мм |
| Глубина | 363.0 мм |
| Вес | 4.5 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Darco |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 302.0 мм |
| Ширина | 335.0 мм |
| Вес | 4.5 |
| Глубина | 363.0 мм |
| Бренд | Darco |
| Гарантийный срок | 24(мес) |
| Пульт дистанционного управления | False |
| Тип управления | Электронное |
| Регулировка скорости | True |