Новий спосіб відчути вогонь.
Оснащені найсучаснішою та інноваційною екологічною технологією 3D, електрокаміни 3D гарантують просте та безпечне використання завдяки ефективній роботі системи випуску водяної пари.
Робота 3D системи поєднує в собі використання однієї з новітніх технологій, світлодіодів, вбудованих в декоративні дрова, і парогенератора, що імітує дим.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність води (л) | 5,8 л |
| Бренд | GlammFire |
| Вага (кг) | 77 кг |
| Габарити ВxШxГ | 400x3327x388 мм |
| Напруга | 220/240 В 50 Гц |
| Пульт ДУ | є |
| Час горіння | до 8 годин |