Такі деталі, як геометричний дизайн ліній, міцність конструкції та якість матеріалів, підкреслюють індивідуальність цих моделей, які пропонують широкий спектр можливостей щодо встановлення та використання.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | GlammFire |
| Вага | 145 кг |
| Габарити ВxШxГ | 360x2080x400 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина пальника | 1600 мм |
| Країна виробник | Португалія |
| Матеріал | шліфована нержавіюча сталь |
| Об'єм пальника | 8 л |
| Потужність (кВт) | 9 кВт |
| Час горіння | 4-5 годин |