Характеристики:
Габарити плити (ВхШхГ) (мм): 785x500x450;
Габарити камери згоряння - ВхШхГ (мм):
300x350x 300;
Потужність - дрова (кВт): 12;
ККД при номін. потужності-дрова (%): 87;
Підключення до димоходу: верхнє, заднє;
Діаметр димоходу (мм): o 120;
Матеріал: чавун;
Паливо: дрова;
Вага: 120 кг
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spin |
| Страна производитель | Сербия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SPIN |
| Вага | 120 кг |
| Габарити ВxШxГ | 785x500x450 мм |
| Діаметр димохідної труби | 120 мм |
| ККД | 87 % |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Сербія |
| Матеріал печі | чугун |
| Паливо | дрова |
| Потужність (кВт) | 12 кВт |
| Скло | одне скло |