Сталева піч-камінBeF Home Aries 3 чеського виробника.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Производитель | BeF Home |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BeFHome |
| Вага | 155 кг |
| Габарити ВxШxГ | 1360х474х369 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 150 мм |
| ККД | 83% |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал печі | сталь |
| Паливо | дерево |
| Потужність (кВт) | 6 кВт |
| Скло | пряме |