Характеристики:
Габарити плити (ВхШхГ) (мм): 830x380x380;
Габарити камери згоряння - ВхШхГ (мм): 315x340x340;
Потужність - дрова (кВт): 8;
ККД за номін. потужності-дрова (%): 87;
Підключення до димаря: верхнє;
Діаметр димаря (мм): o 120;
Матеріал печі: чавун/сталь;
Матеріал топки: чавун;
Паливо: дрова;
Вага: 70 кг
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spin |
| Страна производитель | Сербия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SPIN |
| Вага | 70 кг |
| Габарити ВxШxГ | 830x380x380 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр димохідної труби | 120 мм |
| ККД | 87 % |
| Колір | червоний, чорний, сірий |
| Країна виробник | Сербія |
| Матеріал печі | сталь, чугун |
| Паливо | дрова |
| Потужність (кВт) | 8 кВт |
| Скло | одне скло |