Характеристики:
Габарити -ВхШхГ (мм): 1000x480x450;
Габарити камери згоряння -ВхШхГ (мм):
370х340х320;
Розмір скла ВхШ (мм): 175х215;
Номінальна теплова потужність (дрова): 9-10
кВт;
ККД при номін. Потужності - дрова (%): 82;
Підключення до димаря: верхнє;
Діаметр димаря(мм): O 120;
Паливо: дрова;
Вага 68 кг;
Матеріал: сталь;
Матеріал бокових стінок: кераміка;
Кольори: бежевий, червоний.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blist |
| Страна производитель | Сербия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BLIST |
| Вага | 68 кг |
| Габарити ВxШxГ | 1000x480x450 мм |
| Діаметр димохідної труби | 120 мм |
| ККД | 82 % |
| Колір | червоний, бежевий |
| Країна виробник | Сербія |
| Матеріал печі | сталь, кераміка |
| Паливо | дрова |
| Потужність (кВт) | 9-10 кВт |
| Скло | пряме |