Характеристики:
Розміри печі – (ВхШхГ) (мм): 1040x495x408;
Розміри камери згорання – (ВхШхГ) (мм):
Розмір скла (ВхШ) (мм):
Потужність - дрова (кВт): 6-8;
ККД при номін. потужності -дрова (%): 82;
Підключення до димаря: верхнє;
Діаметр димаря (мм): 120;
Паливо: дрова;
Матеріал печі: сталь;
Вага: 67 кг;
Колір: чорний.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blist |
| Страна производитель | Сербия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BLIST |
| Вага | 67 кг |
| Габарити ВxШxГ | 1040x495x408 мм |
| Діаметр димохідної труби | 120 мм |
| ККД | 82% |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Сербія |
| Матеріал печі | сталь |
| Паливо | дрова |
| Потужність (кВт) | 6-8 кВт |
| Скло | пряме |