Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | GlammFire |
| Вага (кг) | 31 кг |
| Габарити ВxШxГ | 419х1306х147 мм |
| Країна виробник | Португалія |
| Матеріал | сталь, скло |
| Напруга | 120/240 В / 50 Гц |
| Потужність (кВт) | 1,5-2,5 кВт |
| Пульт ДУ | В комплекті |
| Скло | пряме |